Boj o prvé miesto

Predposledné kolo nadstavbovej časti sa odohralo v netradičných večerných hodinách v Leviciach. Až o 22:12 sa skončil náš boj o prvé miesto v tabuľke. Ako to všetko dopadlo nám povie hrajúci tréner Marián Balog.

6
:
2

“ V sobotu 24.3. náš čakal veľmi náročný program. Nielenže nás čakali ašpiranti na víťaza (Trnava a Levice), navyše sme vyhoveli prosbe ďalšieho tímu z Hlohovca (presun nášho zápasu), čo pre nás znamenalo odohrať dva ťažké zápasy hneď po sebe s minimálnou prestávkou.
V prvom zápase proti Trnave sme herne dominovali, no ako to už býva zvykom, zlyhávali sme v koncovke. Zápas bol výsledkovo dlho nerozhodný, to sa nám podarilo zlomiť až v tretej tretine a súpera sme porazili výsledkom 6:2.“

7
:
5

“ Druhý zápas sa niesol v dobrej atmosfére, keď si na tribúny, aj napriek neskorému času, našlo množstvo ľudí cestu. Prvé dve tretiny boli vyrované, no znova sa potvrdilo nepísané pravidlo: Nedáš, dostaneš. Nepremenli sme veľa vyložených šancí a naopak inkasovali sme pomerne jednoducho. Súper nám gólovo odskočil, na čo sme stihli zareagovať a približne 4 minúty pre koncom zápasu sme vyrovnali. V zápätí však prišla dalšia nepozornosť, na ktorú sme už nedokázali reagovať. Snažili sme sa ešte niečo vymyslieť v záverečnej hre bez brankára, no neúspešne. Myslím si, že zápas bol vyrovaný, pri troche šťastia sme ho mohli aj vyhrať. Súperovi gratulujeme k prvému miestu v tabuľke.
Chalanov musím pochváliť za predvedené výkony a aj napriek náročnému programu a zraneniam, to zvládli skvele.“

Mužstvu patrí pred posledným kolom skvelé druhé miesto! O konečnom nasadení tímov do blížiaceho play-off sa rozhodne až v záverečnom kole 9.3. na palubovke Trnavy. Držte nám palce

Návrat hore