Rozhodne posledný zápas

Štvrťfinále play-off sa presunulo na palubovku Hlohovca, konkrétne do H. Srnia, kde sa odohrali počas víkendu dva zápasy.

2
:
8

Prvý zápas tohto víkendu, respektíve štvrťfinálový zápas číslo 3 sa odohrával pod našou taktovkou. Po predchádzajúcej prehre sme si vstúpili do svedomia a chalani poctivo dodržiavali taktiku. Navyše sa nám darilo aj strelecky, keď sa nám podarilo vsietiť 8 gólov. Súperovi sme dovolili streliť len dva a preto sme v tomto zápase zaslúžene zvíťazili.

5
:
4

Do druhého zápasu sme nastúpili už s vidinou postupu, nakoľko sme viedli v sérii 2:1. Súper prišiel na tento existenčný zápas v plnej zostave, čo bolo vidieť aj na palubovke. Od začiatku sa hralo opatrne a tímy sa striedali vo vedení. Na konci druhej tretiny sme viedli 4:3, navyše sme mali k dispozíícii trestné strieľanie, ktorým sme mohli súpera definitívne zlomiť. Žiaľ, nestalo sa a tak Hlohovec stále živil nádej na zvrat v zápase. V tretej tretine sme nedokázali nájsť recept na dobre chytajúceho brankára a aj napriek hernej prevahe sme náš prvý pokus o postup do semifinále nevyužili.

Stav série je vyrovaný 2:2. Rozhodujúci piaty zápas tejto série sa odohrá v stredu 27.3 v Hornom Srni.

Návrat hore