Sezóna končí v štvrťfinále

5
:
8

Na rozhodujúci 5. zápas štvrťfinále sme nastúpili v oklieštenej zostave, aj napriek tomu sme dokázali držať so súperom krok. V prvej a druhej tretine bol súper nesmierne efektívny, keď potrestal každú našu chybu v defenzíve. Naopak my sme svoje šance nepremenili, dve neúspešné trestné strieľania a minimálne štyri nastrelené tyčky sa podpísali na našom sebavedomí. Strelecky sa nám vôbec nedarilo, skóre 1:7 v polovici tretej tretiny bolo frustrujúce. Napriek tomu sme svoje zbrane nezložili a štyrmi gólmi sme sa vrátili do zápasu. Záver stretnutia bol naozaj napínavý, vrhli sme všetky sily do útoku, no súper znova dokázal potrestať našu chybu a odskočil na rozdiel troch gólov, čo bolo definitívnym klincom do našej rakvy.

Napriek prehre v rozhodujúcom zápas štvrťfinále, môžeme byť so sezónou spokojní, keď sa nám podarilo po základnej časti skončiť na vynikajúcom druhom mieste. V play off sme predvádzali kvalitnú hru, no zdradila nás finálna fáza a množstvo nepremenených vyložených šancí. 
Nasledujúca sezóna začne až v septembri, no urobíme všetko pre to, aby sme náš tím posilnili a urobili ešte kvalitnejší výsledok. 

Za podporu počas celej sezóny sa chceme poďakovať nielen partnerom, ale aj fanúšikom, ktorí nám držali palce.

Návrat hore