Strelecké trápenie neutícha

Po týždni sa naši muži predstavili znova na domácej palubovke, kde tentokrát hostili Trenovec-FK AS Trenčín a FBC Levice. Ako vyzerali posledné domáce zápasy v základnej časti nám povie tréner Marián Balog.
„Ťažko sa mi hodnotí najmä prvý zápas, nakoľko výsledok nezodpovedá predvedenej hre. Po dvoch tretinách sme prehrávali 0:2, no zahodili sme minimálne 7-8 vyložených príležitostí. V poslednej dobe sa veľmi strelecky trápime, netriafame odkrytú bránu, či nepremieňame nájazdy na brankárov. Šťastena sa od nás odklonila aj v tomto zápase. Napriek zníženiu na 1:2 sme mali hluchú 5 minútovku, kde nám súper strelil 4 góly a zápas sa prakticky už len dohrával.
V druhom zápase nás čakal súper z Levíc, ktorý bol namotivovaný po víťazstve nad „Béčkom“ z Dubnice nad Váhom. Niekoľkými individuálnymi chybami sme posadili súpera na koňa, no včasným budíčkom sme sa stihli otriasť a začali premienať svoje príležitosti. Za nepriaznivého stavu 2:4 sa nám podarilo otočiť stav zápasu a do poslednej časti sme vstupovali s vedením 5:4. Oba tímy mohli v závere strhnúť výsledok na svoju stranu, no vyrovnaný zápas sa nakoniec skončil zrejme spravodlivou remízou 6:6.“
 
 
V ďalšom kole hranom 27.11 muži narazia na ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom „B“ a Dragons Hlohovec. 

foto: Miroslav Slávik

Návrat hore